Reality - Institut udržitelné výstavby s.r.o., Brno

 

Stavební pozemek Šumná, o. Znojmo

Z pověření majitele nabízíme ke koupi tři sousedící pozemky o celkové výměře v obci Šumná, v žádané rekreační lokalitě poblíž Vranovské přehrady, 18 km od Znojma.

Největší parcela o rozloze 3.679 m2, přilehlá ke komunikaci, je dle návrhu územního plánu plochou určenou k bydlení – výstavě jednopodlažních rodinných domů. Na tuto parcelu navazují dvě další o rozlohách 624 a 1312 m2 s možným využitím jako zahrada (zemědělská půda).  Celková rozloha pozemku je tedy 5.615 m2.

Pozemek je vhodný k výstavbě dvou i tří samostatných domů, případně dvojdomku, s velkou zahradou.  Na hranici pozemku jsou rozvody elektro, vody a kanalizace. K dispozici jsou vyjádření dotčených organizací jako příprava k žádosti o územní rozhodnutí.

Cena:  2.200.000,- Kč-.  =  392 Kč / m2.

Bližší informace v RK

Stavební pozemek v Čebíně

V zastoupení majitelů nabízíme na prodej pozemek v Čebíně o rozloze 3.004 m2 (obdélník cca 15 x 200 m).  Pozemek se nachází v oblasti, kde začala intenzívní výstavba jednopodlažních rodinných domů. Platný územní plán obce počítá s výstavbou jedné řady domů, avšak současné aktivity i poloha stávajících místních komunikací svědčí o brzké perspektivě zástavby celé oblasti.  Na hranici pozemku je obecní kanalizace a rozvody elektro. Kolem pozemku vede t.č. nezpevněná obecní komunikace, plánovaná jako komunikace místní obslužná.

Cena: 3.700.000,- Kč plus provize RK