Reality - Institut udržitelné výstavby s.r.o., Brno

 

Rodinný dům v Oslavanech

Z pověření vlastníka nabízíme k prodeji rodinný dům 2+1 v těsné blízkosti centra Oslavan.

Jedná se o jednopodlažní stavbu se sedlovou střechou. Dům je po kompletní rekonstrukci interiéru (rozvody elektro, vody, topení, kanalizace, omítky, podlahy, plastová okna, koupelna a WC.). Z ulice se vstupuje do zádveří (2,7 m2) a pak do chodby (8,1 m2), která je průchozí do malého dvorku a na jejím konci je toaleta. Z chodby se vstupuje do kuchyně s jídelním koutem (11 m2) a dále do obývacího pokoje (17,6 m2). Ložnice o výměře 14,3 m2 je situována směrem do dvora, na ni navazuje koupelna (3,6 m2) a šatna (1,7 m2). Z malého dvorku se vstupuje do sklepa, který je zároveň kotelnou a po schodkách na zastřešenou terasu (cca 10 m2), na niž navazuje ještě jedna nezrekonstruovaná místnost, využitelná jako sklad.

V kuchyni se nachází nová kuchyňská linka. V celé obytné části jsou nové plovoucí podlahy v jednotném tónu, v koupelně a na WC je dlažba.

Dům je napojen na obecní vodovod i kanalizaci, nemá přípojku plynu. Vytápění zajišťuje elektrokotel, ve všech místnostech je podlahové topení. Vodu ohřívá elektrický zásobníkový ohřívač. V kotelně je funkční kotel na tuhá paliva jako alternativní zdroj tepla.  PENB se nepředkládá, dům je postaven před rokem 1947 a uvádí se energetická třída G.

Výměra pozemku je 130 m2, zastavěná plocha 100 m2, užitná plocha 71 m2, obytná plocha 43 m2.

Cena:  2.800.000,- Kč + provize RK

Hrubá stavba RD v Hostěnicích

Z pověření insolvenčního  správce  nabízíme k prodeji nedokončenou hrubou stavbu rozlehlého rodinného domu v obci Hostěnice (na hranici Moravského krasu, poblíž přírodního parku Říčky), na kraji obce. Celková plocha pozemku činí 894 m2, z toho zastavěná plocha je 178 m2.

Jedná se o dům o čtyřech podlažích(suterén – dvojgaráž + skladovací prostory, možnost parkování čtyř aut - 177 m2, I. nadzemí – 126 m2, druhé nadzemí -126 m2, podkroví cca 90 m2). V části domu provedeny betonové mazaniny hrubých podlah. Hotová střecha, většina klempířských prvků, dřevěná okna a část hrubé fasády. Chybí vnitřní schodiště, veškeré rozvody TZB, omítky, podlahy, zařizovací předměty, venkovní zábradlí atd.

Některé stavební práce jsou provedeny nepříliš odborně a části hrubé stavby nejsou dokončeny. Stavba je pod střechou a uzavřená.  Dům lze snadno rozdělit na dvojdomek (původně byl i tak projektován). Nabízí se i možnost stávající  hrubou stavbu odstranit a pozemku využít k novostavbě.

Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku, na zahradě je vlastní studna. V současnosti je v domě pouze provizorní rozvod elektřiny.

Prohlídka možná kdykoliv po předchozí dohodě, bližší informace sdělíme telefonicky.

Cena: 1.495.000,-  Kč  + provize RK