Reality - Institut udržitelné výstavby s.r.o., Brno

 

Rodinný dům v Němčičkách, o. Brno-venkov

Z pověření majitelů nabízíme ke koupi rodinný dům v Němčičkách, klidné obci u Bratčic, 20 minut dojezdové vzdálenosti od Brna.

Jde o jednopodlažní řadový dům, s průjezdem zařízeným jako předsíň, dvěma pokoji (17 a 20 m2) orientovanými do ulice s výhledem do krajiny, protější strana není zastavěná. Ve dvorním traktu je pokojík (9 m2), kuchyně (11,4 m2) a koupelna s WC. Dvorní trakt a pokoje jsou propojeny verandou    (9 m2).  Na dvoře stojí několik drobných hospodářských staveb, předurčených k demolici, která by otevřela dvůr do přilehlé zahrady.  Zahrada je ve svahu, v posledních letech není udržovaná. V přední části zahrady je do svahu zakopaný sklep o ploše 35 m2.  Na zahradu nahoře navazuje ještě další zemědělský pozemek. Celková plocha pozemků je 1.628 m2, zastavěná plocha 152 m2, užitná plocha 92 m2, obytná plocha 62 m2.

Dům je cihlový, se střechou z pálené krytiny v dobrém stavu. Obytné místnosti jsou vhodné k nevelké rekonstrukci, kuchyně a koupelna jsou po přestavbě.  Vytápění je kombinované kotlem na plyn i na tuhá paliva.  Dům používá vlastní studnu, do domu je však zaveden i obecní vodovod i kanalizace. 

Cena: 2.200.000,- + provize RK

Rodinný dům ve Chvalešovicích

REZERVACE

Nabízíme k prodeji rodinný dům s velkou zahradou v klidné jihočeské obci. Dům o celkové zastavěné ploše 154 m2 nabízí pohodlné bydlení pro vícečlennou rodinu.  Do domu se vstupuje ze zahrady branou z obecní komunikace, za vstupem je předsíň (7,5 m2) s WC. Následuje obytná hala (16,2 m2), propojená do tří čtyř pokojů (13,5, 20,2, 15,2 a 15,6 m2), z nichž prostřední dva jsou průchozí. Všechny pokoje jsou orientovány ke komunikaci, kuchyň (10,4 m2) a hala mají okna do zahrady.

Dům je napojen na obecní vodovod i kanalizaci a má vlastní studnu. Vytápění zajišťuje kotel na tuhá paliva,  vaření zajišťuje elektrický sporák.  Podlahy v pokojích jsou z parketových vlysů, v hale a kuchyni je linoleum.  Okna jsou zánovní plastová, na střeše je nová betonová krytina.  V zahradě stojí nedokončený objekt vhodný pro altán, dílnu nebo garáž.  Dům je po drobných úpravách způsobilý k rychlému nastěhování.

Obytná plocha činí 87 m2, užitná plocha 122 m2, zastavěná plocha 153 m2.  Celková plocha pozemku je 1.545 m2.

Chvalešovice jsou malá obec, součást střediskové obce Dříteň, ve vzdálenosti cca 8 km od Protivína a Vodňan a 10 km od Týna nad Vltavou, 25 km od Písku.  Dopravní spojení zajišťuje autobus.

Cena: 2.150.000,- Kč plus provize RK.