Reality - Institut udržitelné výstavby s.r.o., Brno

 

Příležitost - Víceúčelový komplex staveb na Vysočině

Nabízíme k prodeji soubor tří nemovitostí s rozsáhlými pozemky v obci Rozsochy u Bystřice nad Pernštejnem. Jde u dva rodinné domy, objekt dílny, garáž  a pozemky o celkové výměře 13.355 m2.  Nemovitosti lze upravit a využít k bydlení nebo k podnikání, pro výrobu i rekreaci.

Jeden rodinný dům, v současnosti obydlený, má celkovou užitnou plochu  210  m2. V přízemí je byt 2+1, který nyní prochází celkovou rozsáhlou rekonstrukcí. V I. patře je byt 3+kk s velkou koupelnou. Dům je částečně podsklepený, ve sklepě je kotelna . Vytápění kotlem na dřevoplyn a zemní plyn, rozvod elektro 220 + 380 V, napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Dům má sedlovou střechu s pálenou krytinou, zdvojená okna, poškozenou břízolitovou fasádu z 80. let. Dům vyžaduje stavební úpravy. K domu přiléhá samostatně přístupná garáž.  Zastavěná plocha domu činí 136 m2. Energetická třída E.

Druhý rodinný dům je volný, sloužil jako skladovací prostor a kancelářské zázemí firmy. Jeho celková užitná plocha je 234  m2, obytná plocha 180 m2. V přízemí je velká garáž pro dva automobily, dvě velké místnosti (pokoje),  a kuchyňka, v I. patře dvě velké obytné místnosti a koupelna s WC. Dům je v dobrém stavu. V domě je ústřední topení na pevná paliva, podlahy jsou buď z keramických dlažeb nebo z linolea. Dům je napojen na kanalizaci, obecní vodovod. Energetická třída F.

Objekt dílny je dvoupodlažní  o zastavěné ploše  162  m2, stáří cca 15 let. V dílně je přípojka elektro, vytápění pevnými palivy.  Dispozice umožňuje snadnou adaptaci na jakokoli malovýrobu, dnes je dílna osazena vybavením stolařské dílny.  Energetická třída G.

K souboru patří ještě volně stojící betonová prefabrikovaná garáž.

Celková cena souboru nemovitostí je 3.700.000,-  Kč včetně veškerých poplatků.  Bližší informace a termín  případné prohlídky na vyžádání.